0 212 470 06 59
Anasayfa / Sultanmurat Halı Yıkama

Sultanmurat Halı Yıkama

Sultanmurat Halı Yıkama Küçükçekmece fabrikamızda halılarınız son sistem halı yıkama makinelerinde yıkanmaktadır. Sultanmurat Halı Yıkama fabrikamızda halı yıkama bölümü, halı sıkma bölümü, halı kurutma ve paketleme bölümü olarak kurumsal düzeyde departmanlar bulunmaktadır. Tesisimizde oluşturduğumuz profesyonel çalışma ortamının, işimize olan titiz yaklaşımımızı ve ciddiyetimizi daha da ileri seviyeye taşıyacağına inanıyoruz. Bu inancımız aynı zamanda fabrikamızdaki halıların iyi ve rahat bir şekilde yıkanması konusunda müşteri memnuniyetinin sağlanması adına da ciddi katkılar sağlayacaktır.

Sultanmurat Halı Yıkama

Sultanmurat Halı Yıkama

Evlerimizde en çok kirlenen ve kir tutan ev eşyalarından biri de halılardır. Eskiden insanlar halı yıkama ihtiyaçlarını karşılamak için evlerin önünde bir hortum bağlayıp yüzlerce hatta tonlarca su harcayıp yıkarken, günümüzde ise halı yıkama ihtiyaçları profesyonel halı yıkama fabrikaları tarafından karşılanmaktadır. Ama sizin de aklınız acaba halım nasıl yıkanıyor, kendim mi yıkamalıyım gibi sorulara takılıyorsa o zaman vakit kaybetmeden Sultanmurat Halı Yıkama fabrikamızla iletişime geçmeniz fayda sağlayacaktır.

Sultanmurat Halı Yıkama fabrikamız, halı yıkama sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübe ve birikim sayesinde her geçen gün müşteri portföyünü artırarak halı yıkama, koltuk yıkama ve stor-zebra perde yıkama hizmetlerini en iyi ve gelişmiş teknolojileri kullanarak sürdürmektedir. Sultanmurat Halı Yıkama firmamız teknolojiye vermiş olduğu değerle sürekli halı yıkama alanında en son teknolojik gelişmeleri takip edip gerekli olan halı yıkama ve temizlik makinelerini kullanmaktadır.

Firmamız aynı zamanda çalışanlarının da eğitimine son derece önem vermektedir. Bu anlamda gerekli olan eğitim ve tecrübesi bulanmayan çalışanlarına kesinlikle halı teslim etmemektedir. Ayrıca halı yıkama işlemlerinde kullanmış olduğumuz organik şampuanlar sayesinde sağlığınıza önem vermekteyiz. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte dokuma tezgahları da bundan payını alarak hızla gelişmektedir. Bu gelişme ile birlikte hemen hemen her gün yeni halı modelleri tasarlanıp piyasaya sürülmektedir. Bununla aynı orantılı olarak yıkama şekilleri ve deterjanlarda değişmektedir. Günümüz piyasasındaki halıları tektip deterjanla yıkamak halılara zarar görmesine neden olmaktadır.

Sultanmurat Halı Yıkama fabrikası olarak her halı çeşidine ve halının imalatı esansında kullanılan malzemeye göre uygun olan halı yıkama şampuanlı kullanmaktayız. Ayrıca sadece uygun deterjan değil kullanılan ekipmanlarda halının özelliklerine uyum sağlamalıdır. Örnek olarak bir antik halı yıkama işleminde kullanılacak olan sert makine fırçası, antik halılar üzerinde telafisi mümkün olmayan hatalara neden olabilir. Ya da bir makine halısı sadece yumuşak bir fırça ile yıkanırsa, bu işlem derinlemesine bir yıkama değil, yalnızca yüzeysel bir yıkama işlemi olacaktır. Halının derinlerine fırça işlemediğinden dolayı da gereken hijyen sağlanmamış olacaktır. Yani Sultanmurat Halı Yıkama’nın temizlik ve halı yıkama konusundaki tecrübesi ve engin bilgi birikimi karşısında halılarınızı gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz.

HALI LEKELERİ İLE MÜCADELEMİZ

Halıdaki lekelerin bulunduğu bölümler fabrikamızdaki özel leke çıkarıcılar ile herhangi bir zarar görmeden temizlenir.

Farklı lekelerin halıyı nasıl etkilediğini bilmek çözüm üretmek için önemlidir. Kuru lekeler halı liflerine zarar verir, ama düzenli şekilde halının vakumlanması bunu önleyecektir. Sakız ve reçine gibi yağlı lekeler kir toplarlar. Bunun sonucunda halının rengi soluk griye veya kahverengiye döner. Halının görünümünü bozan asıl olarak bu yağlı lekelerdir, bu lekeler halının liflerine siner ve zor temizlenir.

HALIDAKİ LEKELER VE PÜF NOKTALARI

Konun devamında halıdaki lekeler nasıl çıkarılır, çay dökülen halı nasıl temizlenir, halıdaki leke için ne yapılır, lekeli halılar için ne kullanılır şeklindeki soruların yanıtını bulabilirsiniz.

Üzerlerine bir şeylerin dökülme riski yüksek olan halılar çabuk kirlenir ve leke tutarlar. Dökülen bir çay olsun veya kahve hızlıca o bölgeyi siliniz. Halılar genelde yünden yapıldıkları için üzerine dökülecek olan sıvıyı hızlıca emerler. Kısaca en etkili temizlik yöntemi lekeye o anda müdahale etmektir. Aşağıda anlatılan yöntemleri uygulayarak halıların leke olmasını engelleyebilirsiniz.

Halıdaki Lekeler Nasıl Çıkar?

Halıda oluşan lekeye anında müdahale önemlidir. Leke olan bölgenin üzerine cam silme ilacı ile silebilirsiniz. Alternatif olarak da traş kremi, diş macunu veya maden suyu da kullanabilirsiniz. Leke olan kısma ılık su dökün ve yukarıdaki verdiğimiz ürünlerden birini ekleyerek güzelce silin.

Bir başka yöntem ise; Sultanmurat Halı Yıkama olarak tüm müşterilerimize tavsiye ettiğimiz yöntem birinci yöntemdir. O şekilde lekeyi çıkaramadıysanız bu yöntemi uygulayınız lütfen. Halıyı silmek için yaklaşık iki kilo civarında ılık bir su hazırlayın. İçerisine iki çorba kaşık kadar sıvı deterjan ve dört kaşık kadarda beyaz sirke ekleyip suyu karıştırın. Leke olan kısmı bu karışımla ıslatıp çok basmadan silin. Temiz su ile ıslatılmış başka bir bez yardımı ile halıyı durulayın.

SULTANMURAT HALI YIKAMA: STOR VE ZEBRA PERDE YIKAMA

Sultanmurat Halı Yıkama Küçükçekmece olarak halı yıkama hizmetimiz haricinde stor perde yıkama ve zebra perde yıkama hizmeti de sunmaktayız. Hizmetlerimizi ücretsiz servisimiz ile Küçükçekmece’nin tüm bölgelerine sağlamaktayız. Stor perde yıkama ya da zebra perde yıkama taleplerinizin ardından perdeleriniz servis personelimiz tarafından sökülür ve aynı gün içerisinde yıkanır. Bu işlemin ardından perdeleriniz servis elemanlarımız tarafından tekrar evinize getirilip aynı şekilde monte edilir. Ekonomik fiyatlarımız ve kaliteli hizmetlerimizle stor perdelerinizi yıkatmak bizi arayabilirsiniz. Telefon numaralarımız: 0 212 470 06 59 / 0 541 470 83 84 / 0 212 470 07 59

Sultanmurat Halı Yıkama: Yerinde Koltuk Yıkama

Küçükçekmece’de koltuk yıkama hizmeti de sunan fabrikamız, müşterilerinin koltuklarının yerinde yıkanması konusunda en kaliteli ve ekonomik koltuk yıkama fiyatları ile hizmetlerini devam ettirmektedir.

Sultanmurat Halı Yıkama yerinde koltuk yıkama firması olarak her türlü koltuk modelleri evde, yani yerinde ve profesyonel olarak uzman ustalarımız tarafından yıkanmaktadır. Koltuk yıkama hizmetlerimizden yaralanmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. 0 212 470 06 59 / 0 541 470 83 84 / 0 212 470 07 59

Sultanmurat Halı Yıkama Yerinde Koltuk Yıkama Firması Olarak Yıkamasını Yaptığımız Koltuk Modelleri:

 

Sultanmurat Halı Yıkama fabrikası olarak Küçükçekmece’de tüm bölgelere stor perde yıkama hizmeti vermekteyiz. Servis bölgelerimiz şu şekildedir:

Küçükçekmece Sultanmurat Halı Yıkama Servis Bölgeleri

 

Sultanmurat Halı Yıkama Küçükçekmece Halı Yıkama, Koltuk Yıkama ve Stor-Zebra Perde Yıkama Fabrikası.

Telefon:

0 212 470 06 59
0 212 470 07 59
0 541 470 83 84

Yün Halı Yıkama

Yün Halı Yıkama

Detaylar

Antik Halı Yıkama

Antik Halı Yıkamada Garantili ve Rakipsiz Fiyatlar

DETAYLAR

Nepal Halı Yıkama

Nepal Halı Yıkama İçin Bize Ulaşın!

Detaylar
0 212 470 06 59