0 212 470 06 59
Anasayfa / Zebra Perde Yıkama

Zebra Perde Yıkama

Zebra perde yıkama işleminde kesinlikle atık su atık kullanmıyoruz. Zebra Perde Yıkama ile ilgili olarak siz değerli müşterilerimizin bize ulaşmasının ardından işinde deneyimli personellerimiz adresinizden perdelerinizi söker ve markalama işlemini yapar. Zebra perdeleriniz 1 gece kolada bekletildikten sonra kolalanmış perdeleriniz ekiplerimiz tarafından kapalı alanda bol su ve şampuan ile yıkanır. Kuruma işlemi sonrasında paketleme işlemi yapılır. Bilginiz dahilinde Zebra Perdeleriniz 8 saat içinde adresinizden alındığı yere getirilip montaj edilir. Teslimat süremiz en fazla 3 gündür. Zebra perdelerde çift kat olması ve montajındaki zorluklar dolayısıyla yıkamaları çok güç perdelerdir. bu sebepten müşterilerimizin zebra perde yıkama konusunda uzman ve profesyonel bir hizmet alması gerekmektedir.

Sizde zebra perde kullanıyorsanız evinizde ya da işyeriniz de bize danışmadan kesinlikle zebra perde yıkama işlemi yaptırmayın. Sunduğumuz zebra perde yıkama fiyatları avantajı ve kaliteli bir hizmetle zebra perdeleriniz garantili bir şekilde yıkanmaktadır.

Sektöründe uzun senelerdir sizlere zebra perde yıkama konusunda profesyonel bir hizmet veren firmamız şimdi yepyeni bir kampanya ve garanti adında zebra perdelerinizi yıkamaktadır. Zebra perde yıkama hizmeti almak istiyorsanız bir telefonunuz yeterli olacaktır.

Yün Halı Yıkama

Yün Halı Yıkama

Detaylar

Antik Halı Yıkama

Antik Halı Yıkamada Garantili ve Rakipsiz Fiyatlar

DETAYLAR

Nepal Halı Yıkama

Nepal Halı Yıkama İçin Bize Ulaşın!

Detaylar
0 212 470 06 59