0 212 470 06 59
Anasayfa / Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama bizim için en önem verdiğimiz bir iştir. Öncelikle yüksek emiş gücüne sahip makinalarımızla vakumlanarak tozlarından ayrıştırılan koltuklarınızın kumaşı incelenerek , kumaşın yapısına göre yıkama şampuanı seçilir. Ardından yıkama işlemi başlar. Öncelikle koltuğa özel karışımlı su püskürtüler. Tamamen ıslatılan koltuğunuz yıkamadan önce bir süre bekletilir. Beklenen bu sürede kirlerin ve lekelerin büyük bir kısmı karışımlı özel formülümüz sayesinde temizlenir. Geriye sadece varsa inatçı lekeler kalır. Bir sonraki aşama ise bu lekelerle ilgilidir. Lekenin cinsine göre özel leke çıkarıcı seçilir ve koltuk kumaşına leke çıkarıcısı dökülür. Bir süre bekledikten sonra kumaşa zarar vermeyecek hassaslığa sahip fırçalar yardımı ile sorunlu bölge fırçalanarak lekeden arınması sağlanır. Daha sonra koltuktaki bütün kumaş yüzey ‘Extraction’ yani püskürtme ve emme sistemi ile yıkanarak hijyenik hale gelmesi sağlanır. Yıkama işlemi sonlanan koltuğun son kontrolleri yapılır ve bulunduğu ortam mutlaka havalandırılır. Koltuk yıkama ekibimiz dalında uzman personellerden seçilmektedir.

Küçükçekmece Koltuk Yıkama firması olarak konusunda uzman olan ekibimiz görevini yerine getirmiştir. Artık hijyenik ve temiz görünümlü koltuklara sahipsiniz.

Küçükçekmece Yakamoz Halı Yıkama olarak önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin ve sevdiklerinin sağlığıdır. Bunun için de müşterilerimize 6 ayda bir kere koltuk yıkatmalarını tavsiye ediyoruz. Bu doğrultuda yıkama işlemleri başlamadan koltuk kumaşı incelenir uygun kimyasallar seçilir. Bu kimyasalların kesinlikle insan sağlığına zararı yoktur. Kimyasallarımız mikrop kırıcı etkiye sahiptir. Yaptığımız bu derin temizlik sonrasındaki amacımız size daha sağlıklı bir yaşam alanı sunmaktır.

Yün Halı Yıkama

Yün Halı Yıkama

Detaylar

Antik Halı Yıkama

Antik Halı Yıkamada Garantili ve Rakipsiz Fiyatlar

DETAYLAR

Nepal Halı Yıkama

Nepal Halı Yıkama İçin Bize Ulaşın!

Detaylar
0 212 470 06 59