0 212 470 06 59
Anasayfa / Tema İstanbul Halı Yıkama

Tema İstanbul Halı Yıkama

Tema İstanbul Halı Yıkama

Tema İstanbul Halı Yıkama olarak İstanbul’da halı yıkama hizmeti veren firmamız, kurumsal bir firmadır. Aynı zamanda birçok firmanın sahip olamadığı fabrikalaşma sayesinde, temizledikten sonra evinize ulaştırdığımız halılarınızın ömrü uzar. Üstelik yanlış uygulamalar sonucu halılarınız erken yıpranmakta ve gün geçtikçe canlılığını yitirmektedir. Bu nedenle siz de halılarınızın deforme olmaması için 0 212 470 06 590 541 470 83 840 212 470 07 59 numaralı hattımızı arayarak, “Halılarımı yıkatmak istiyorum” demeniz yeterlidir. Bununla birlikte hızlı ve ücretsiz servis çalışanlarımız, oluşturduğunuz randevu saatinde kapınızda olacaktır.

Tema İstanbul Halı Yıkama

Tema İstanbul Halı Yıkama

Bizi Tercih Etme Sebepleriniz

5.000’i aşkın müşterimiz ile ilk günkü titizlik anlayışımızdan ödün vermeden işimizi yapmaya devam ediyoruz. İşte müşterilerimizin Tema İstanbul Halı Yıkama fabrikasını tercih etme sebepleri;

Tema İstanbul Halı Yıkama %100 Hijyen

Kullandığımız tamamı bitkisel ve antibakteriyel özellikteki temizleyiciler sayesinde halılarınız hem temiz hem hijyenik olmaktadır.

Tema İstanbul Halı Yıkama %100 Garanti

Halılarınızı teslim aldığımız andan itibaren halılarınızı tekrar sizlere ulaştırana kadar arada geçen tüm zaman diliminde halınızın başına gelebilecek her şeyden firmamız sorumlu olup her türlü oluşabilecek masrafı karşılamayı garanti etmekteyiz.

Tema İstanbul Halı Yıkama %100 Güven

Firmamız halı yıkama konusunda, hem bireysel hem de kurumsal (kreş halıları, cami halıları, şirket halıları, otel halıları vb.) hizmet sunmaktadır. Randevu saatlerini kaçırmadan evinizden aldığımız halılarınızı, hijyenik ve güvenli bir hizmet kapsamında gerekli yıkama işlemlerini yaptıktan sonra üstün hizmet anlayışına sahip ekibimiz ve hızlı servisimizle evinize kadar teslim ediyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti Tema İstanbul Halı Yıkama Fabrikasında

Müşterilerimiz arasında dil, din, ırk ayrımı yapmaksızın herkese aynı özeni gösteriyor ve tüm müşterilerimizi sabit fiyat uygulamasına tabi tutuyoruz. Her şartta müşteri memnuniyetini esas alan firmamızı tercih etmeniz hem halılarınızın hem cebinizin yararına olacaktır.

Tema İstanbul Halı Yıkama %100 Uzman Personel

İlla her mesleğin getirdiği zorluklar vardır. Bizler halı yıkama sektöründeki bu zorlukları, sizlerden aldığımız memnuniyet ve ekibimizin güler yüzlü deneyimiyle aşmaktayız. Halı yıkama işi sadece gerekli makine ve teçhizatı temin etmekle sınırlı kalmaz; uzmanlık, tecrübe ve bunların da ötesinde emek ister.

Tema İstanbul Halı Yıkama %100 Son Teknoloji Ekipman

Halı yıkamak, sadece kurulmakla ya da deneyimle olacak bir iş değil tabiî ki. Bunların yanında kaliteli temizleyiciler ve sanayi tipi tam otomatik makineler de kullanmak gerekir.

Tema İstanbul Halı Yıkama %100 Hızlı Teslimat / Ücretsiz Servis

Halı yıkama işlemi sonrasında, müşteriyi mağdur etmemek adına Tema İstanbul Halı Yıkama firmamız için hızlı ve zamanında teslimat çok önemlidir. Yıkanan halılar, özel hurçlara paketlendikten sonra servis sırası ve adresine göre araçlarımıza yüklenir ve ardından randevu kapsamında adresinize güvenli bir şekilde teslim edilir. Ödemelerinizi ise, halı yıkama sonrasında kapıda ister nakit olarak ister kredi kartı ile yapabilirsiniz. Ayrıca servis hizmetlerimizin tamamı ücretsizdir.

Tema İstanbul Halı Yıkama fabrikası Halı Yıkama Evreleri

1-İlk Evre Toz Alma:

Evinize ya da ofisinize gelerek aldığımız halılarınızı ilk olarak toz dolabı adı verilen toz alma makinesine koyarız. Halılarınız bu makineden geçirilerek içinde bulunan toz, kir, kırıntı gibi yabancı maddelerden arındırılır.

2-Dezenfekte Havuzu:

Toz dolabında tozu giderilen halılarınızın diplerindeki bakterileri yok etmek amacıyla halılarınız özel karışımla hazırlanmış olan ilaçlı havuzumuza yatırılır ve kirlerin yumuşaması için burada bir müddet bekletilir.

3-Şampuanlama ve Fırçalama Evresi:

Halılarınız için özel leke giderici, tamamen bitkisel halı yıkama şampuanları kullanılır. Halılarınızın sadece ön yüzü değil, arka yüzleri de endüstriyel halı yıkama makinemizle fırçalanır.

4-Sıkma (Santrifüj) / Durulama Evresi:

Otomatik yıkama makinesinde şampuanlanıp yıkanan halılarınız, yıkama makinesinden çıkarıldıktan sonra durulama işlemine alınır. Halılarınız bu işlem için santrifüj adı verilen sıkma makinesine koyulur. Cihazın sıkma ayarı, durulama yapılacak halıların cinsine göre, ayarlanmalı ki, halılarınız fazla basınca maruz kalarak deforme olmasın. Ayarlanan makinenin sıkma işlemi sonrasında, halınızdaki fazla suyu atılmış olur. Bu işlem sayesinde, %90 oranında sudan arındırılan ve hemen hemen makineden kuru olarak çıkan halılarınızın kuruması daha hızlı olur.

5-Havalandırma Askıları / Kurutma Odası Evresi:

Halılarınız sıkma makinesinden alındıktan sonra havalandırma askılarına asılır. Askılarda halılarınızın havalanması sağlanırken bir yandan da kalan suları süzer. Bir süre sonra halılarınız, kurutma odasına alınır. Burada, ortama sıcak hava üfleyen tam otomatik makinenin bulunduğu kurutma odasında ortalama 6- 8 saat boyunca kurutulur.

6-Tarama Evresi:

Kurutulma işlemi gerçekleştirilen halılarınız hav alma makinesine alınarak, hem yüzeyindeki havlardan arındırılır hem de tüy yatımına doğru taranır. Bu sayede halınız iyice dezenfekte edilmiş olur.

7-Son Evre Paketleme ve Servis:

Yıkama ve kurulama sonrası halınız, kir ve bakterilerden uzaklaştırılarak ilk günkü görünümüne kavuşturulur. Daha sonra halınızı itinayla ambalajlayarak ve siz değerli müşterilerimize ücretsiz servisimizle teslim ediyoruz.

Bakım ve Yıkama Yaptığımız Halı Türleri

 

Tema İstanbul Halı Yıkama Ekstra Hizmetleri

Tema İstanbul Halı Yıkama servisi olarak sizlerin talepleri ve memnuniyeti sayesinde, halıcılık sektöründe bugün zirve noktaya geldik. Halı yıkama firmaları içerisinde dürüst ve hızlı hizmet veren firmamız, hem piyasanın hem de sizlerin kalbinde taht kurmuş konumdadır. İşte halı yıkama konusundaki hizmet yelpazemiz;

 

Halı Temizliğinde Tema İstanbul Halı Yıkama Uzmanlarından Tavsiyeler

 

Evde iki kova su, bir miktar arap sabunu ile halı temizlemek eminim hepinize daha ekonomik geliyordur. Fakat bu fikriniz ekonomik olduğu gibi sağlık koşuları açısından ne kadar yeterli hiç düşündünüz mü? Paranızı önemsediğiniz kadar sağlığınızı da önemseyin ve gelin bu halı yıkama işini, bizim gibi konunun ehli olan firmalara emanet edin. Önünüze çıkan her firmaya inanmayın çünkü günümüzde halı yıkama konusunda nitelikli olduğu kadar niteliksiz hizmet veren firmaların da varlığı söz konusu. Ancak sizler seçkin kuruluşlar hakkında detaylı araştırmalar yaparak bizim gibi hesaplı fırsatlar sunan firmaları tercih edebilirsiniz.

Halı temizliği neden gerekli?

Gündelik hayatımızda oldukça önemli olan temizliğin ilk başında hiç şüphesiz halı yıkama gelmektedir. Yaşam alanlarımızı daha sıcak tutmak ve dekoratif bir görünüm kazandırmak için, halıların temiz tutulması gereklidir. Dışarıdan herhangi bir şekilde içeriye taşıdığımız toz, kir gibi alerjen maddeler halınıza temas eder etmez halınızın yüzeyine işlemekle kalmaz dokunun dibine kadar işler. Tabi halıların kirlenmesi dışarıdan gelen mikroorganizmalarla sınırlı değildir.

Çocukların oynarken bıraktığı kirler, dökülen saç telleri, evcil dostlarınızın uçuşan tüyler v.b, halınızın dibine çöker. Haliyle bu toz döngüsü içerisinde halılarınız bir kir mekanizmasına dönüşür. Bununla birlikte ortamda birçok mikrop ve bakteri türer. Sonrasında oluşacak sorun, sağlığınızın (özellikle astım, nefes darlığı ve alerjik rahatsızlıkları olanların) olumsuz yönde etkilenmesi.

Sizlerin sağlıklı ve ferah bir ortamda yaşayabilmesi adına halılarınızı dezenfekte ettirmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sağlığın her şeyden önce gelmesi gereken bir dünyada, tek yapmanız gereken, profesyonel bir firma olan Tema İstanbul Halı Yıkama servimizden yardım istemektir.

Unutmayınız ki her firma bizim gibi güvenilir, profesyonel ve tecrübeli değildir. Bu nedenle siz kıymetli müşterilerimize, bu konuda birkaç önerimiz olacaktır:

 

Tema İstanbul Halı Yıkama Şikâyet ve Geri Bildirim

Başakşehir halı yıkama olarak da hizmet veren firmamızda halılarınız tam otomatik halı yıkama sistemiyle yıkanmaktadır. Aynı zamanda ömrü kısalan halınızı, işi bilen firmalara bile verseniz, fabrikalaşmış yıkama fabrikalarında yıkanan halılar kadar dayanıklı olmaz. Aynı zamanda halınızı oto yıkama yapan yerler gibi fabrikalaşmamış firmalara emanet ederek ömrünü kısaltmayın.

Şirketimizin hizmet anlayışı gereği, sizlerden gelen her türlü değerlendirmelere, geri bildirimlere her daim açığız. Ayrıca çekinmeden sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte 0 212 470 06 590 541 470 83 840 212 470 07 59 numaralarımızda randevu alabilirsiniz. Ayrıca hakkımızda geri bildirim de sağlayabilirsiniz. Halkalı halı yıkama firması olarak da bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Tema İstanbul Halı Yıkama Fabrikası Esnek Çalışma Saatleri

Günümüz dünyasında bayanların iş hayatına daha çok atılmasıyla, onların işlerini kolaylaştıracak farklı sektörler ortaya çıktı. Bizler de çalışan, müşterilerimizi halı yıkama servisimizden mahrum etmemek adına hafta sonu da açığız.

Çalışma saatlerimiz, işin çabuk bitmesi ya da uzaması halinde değişiklik gösterebilmektedir.

Hafta İçi : 09:00-22:00

Hafta Sonu: 10:00-18:00 olarak belirlenmiştir.

Tema İstanbul Halı Yıkama Fabrikasına Ulaşın

Firmamızın çalışma ortamı ve şartlarını web sayfamızda bulunan fotoğraf ve videolarımızdan takip edebilirsiniz.

Tema İstanbul Halı Yıkama 0 212 470 06 59  – 0 541 470 83 84 – 0 212 470 07 59 numaralarımızdan 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Yün Halı Yıkama

Yün Halı Yıkama

Detaylar

Antik Halı Yıkama

Antik Halı Yıkamada Garantili ve Rakipsiz Fiyatlar

DETAYLAR

Nepal Halı Yıkama

Nepal Halı Yıkama İçin Bize Ulaşın!

Detaylar
0 212 470 06 59