0 212 470 06 59
Anasayfa / Sefaköy Halı Yıkama

Sefaköy Halı Yıkama

Sefaköy halı yıkama

Sefaköy Halı Yıkama fabrikası olarak hanımların ev düzeni ve temizliği ile ilgili en sık dile getirdikleri sorunların başında, hiç şüphesiz kirlenen halıları yıkamak gelmektedir diyebiliriz.

Halıların sürekli ayakaltında olduğunu göz önünde bulundurursak, hepsinin birer mikroorganizma deposuna dönüştüğünü anlamak hiç de zor olmayacaktır. Bu nedenle halı temizliği deyip geçmemek gerek. Çocuklardan, yaşlılara kadar evdeki tüm bireylerin sağlığı için bu derece hayati öneme sahip olan halılarınızı Sefaköy Halı Yıkama fabrikası gibi donanımlı bir halı yıkama firmasına yılda 2 kez olsa da yıkatmanız gerekmektedir. Ayrıca envai çeşit toz ve bakterilerin yuva yaptığı halılarınız eğer düzenli olarak yıkanmazsa, başta solunum yolları (astım, bronşit, nezle) gibi rahatsızlıklara davetiye çıkarmaktadır.

Sefaköy halı yıkama

Sefaköy halı yıkama

Sefaköy’de Profesyonel Halı Temizliği

Halılarınızın görünüm olarak temiz olmasıyla yetinmeyin, tam anlamıyla temiz ve hijyenik olmasını sağlayan Sefaköy Halı Yıkama firması gibi memnuniyet garantili halı temizliği yapan profesyonel şirketlere riayet edin. Aynı zamanda halı yıkama işlemini sadece estetik olgu olarak görmeyip, sağlığınız için önemseyin. Ayrıca gerek kendinizin, çocuklarınızın gerekse konuklarınızın sağlığı için halılarınızı düzenli olarak elektrik süpürgesiyle süpürün ve bununla kalmayıp yılda 1-2 defa deneyimli Sefaköy Halı Yıkama hizmetlerinden faydalanmayı ihmal etmeyin.Yakamoz Halı Yıkama firması garantisi ve kalitesi ile hizmet sunan Sefaköy halı yıkama fabrikasından birinci sınıf temizlik hizmeti almak için Sefaköy Halı Yıkama firmamızı aramanız yeterlidir. Sefaköy Halı Yıkama iletişim: 0 212 470 06 590 541 470 83 840 212 470 07 59

Halı Yıkama Süreci

Öncelikle Sefaköy Halı Yıkama ücretsiz servisimizle kapınızdan aldığımız halılarınızı, halı yıkama bölümüne almadan toz alma makinesinden geçiririz. Bu sayede halılarınız toz, hav, saç teli, kırıntı vb. maddelerden arındırılmış olur. Toz dolabı adını verdiğimiz toz alma makinesinden geçirilen halılarınız, kimyasal oranı oldukça düşük halı yıkama şampuanlarımız ile tam otomatik sanayi tipi makinelerde, otomatik bant sistemli fırçalar yardımıyla önü ve arkası birlikte yıkanır. Tam otomatik yıkama makinesinden çıkarılan halılarınız, santrifüj adı verilen sıkma makinesine sokulur. Makine, halınızın cinsine göre ayarladığımız uygun devire getirilerek halınızdaki fazla suyu atmak için sıkma işlemine geçer. Bu işlem sonrasında halınızın kuruma hızı daha da artar.

Hızlı Kurutma

Santrifüj adını verdiğimiz sıkma makinesinden çıkardığımız halılarınız, Sefaköy Halı Yıkama firmamızdaki özel kurutma odasına almadan önce havalandırma askıları dediğimiz askılıklara asılır. Havalandırma işlemi tamamlandıktan sonra halılarınız, kurutma odasına alınarak sıcak hava üfleyen ve ortamın nemini çeken elektrikli cihaz ile ortalama 8 saat boyunca kurutulur. Kurutma odasında kurutulduktan sonra çıkarılan halılarınız hav alma makinesine alınır. Burada halınızın yüzeyindeki havlar alınarak halınız yatımına taranır. Bu aşamada lekesi çıkmayan halılar ayırt edilerek tekrar yıkama bölümüne gönderilir. Yıkanıp kurutulduktan sonra yatımına taranan halılarınız, müşteri numarasına göre etiketlenerek deneyimli personellerimiz tarafından ambalajlanır ve hiç zaman kaybetmeden Sefaköy Halı Yıkama firmamızın siz değerli müşterilerine ücretsiz servisimizle kapıda ödeme kolaylığı ile teslim edilir.

Sefaköy’deki Tesisimizde Yıkaması Yapılan Halı Çeşitleri

 

Şimdi, sizler için evinizde veya ofisinizde bulunabilecek bazı halı türlerinin nasıl temizlendiğini ve temizliği sırasında nelere dikkat edilmesi gerektiğini paylaşalım:

Halıfleks

Duvardan duvara halı olarak da bilinen halıfleks: genellikle evde ısı ve ses yalıtımını sağlamak ve konforlu bir yaşam alanı elde etmek için zemini tamamen saran bir modeldir. Üzerinde sürekli vakit geçirdiğinizden dolayı çok fazla toz tutan bir modeldir. Halıfleksler her ne kadar zeminle bütünleşmiş olsa da temizliği kolay ve zahmetsizdir.

Shaggy Halı

Son dönemlerde en çok tercih edilen modellerden biridir. Estetik görünümleri ve tüysü yapılarıyla kullanıldıkları ortama sıcaklık sağlarlar. Ancak tüysü yapıları nedeniyle kıl, tüy ve toz gibi istenmeyen şeyleri içine hapseder. Bunun yanı sıra halınızın kabarık ve yumuşak tüylerinde yatma, yapışma veya keçeleşme olabilir. Bu halıları temizlerken öncelikle yapılması gereken halı diplerinin iyice temizlenmesidir.

Samur Halı

Parlak görünümleri ile evlerinize estetik bir görünüm kazandıran samur halılar, kaymaz tabana sahiptir. Ancak yanlış yöntemler uygulanmasıyla halının alt tabanında dökülmeler meydana gelebiliyor. Bu tip halıların temizliğinde, yapılması gereken ilk işlem halının tozunu almaktır. Ardından otomatik makine ile yıkayıp sırasıyla sıkma, kurutma ve havalandırma adımlarını izlemektir.

Sezak Halı

Evlerinizde kullanımı tercih edilen halı çeşitlerinden biridir. Tabanı çok kalın olmasından dolayı bu tür halıların temizliği, imkanlarınız dahilinde oldukça zordur. Bu nedenle yapmanız gereken Sefaköy Halı Yıkama fabrikasını arayarak “Halılarımı yıkatmak istiyorum” demeniz yeterli! Mis gibi kokan halılarınızı paketleyerek size teslim ediyoruz.

Peluş Halı

Son zamanlarda ev dekorasyonlarının gözdesi haline gelen mekanlara sıcaklık ve estetik bir görünüm kazandıran peluş halılar, yumuşacık tüyleri ile görselliğe hitap etmeye devam ediyor. Ancak peluş halıların temizliği doğru ve temiz bir biçimde yapılmazsa maalesef zamanla halı tüylerinde yapışma, yatma, dökülme ve hatta keçeleşme gibi sorunlar ortaya çıkabiliyor. Ancak peluş halı temizliği, Sefaköy Halı Yıkama firmamız sayesinde artık sorun olmaktan çıkıyor. Aynı zamanda Sefaköy’den tüm İstanbul’a kadar uzanan geniş servis ağımızla özen ve hassasiyet dolu bir hizmet vermekteyiz.

Deri Halı

Ev ve ofis dekorasyonlarında şıklık ve zarafet katan eşyaların başında gelmeye devam etmektedir. Günümüzde deri halıların panda, dana, kedi gibi suni post çeşitleri üretilmektedir. Haliyle bu da, uygun fiyat dolayısıyla deri halı kullanımını yaygınlaştırmaktadır. Şayet ev ya da iş yeriniz için beğenerek alıp kullanmış olduğunuz suni deriden imal edilen halıların çok daha fazla süre ile kullanmak istiyorsanız, suni deri halı yıkama ve bakım işlemlerini farklı kişilerden elde ettiğiniz yanlış bilgiler doğrultusunda yapmamalısınız. Öncelikle istenilen sonuca ulaşmak için deri halıların üretiminde kullanılan derilerin türünü ve kalitesini tespit etmek gerekir.

Sizden Gelenler

Halılarımı uzun süre kullanmak için ne yapmalıyım?

Halılar günlük periyotta elektrik süpürge yardımıyla, daha uzun periyotlarda da profesyonel yıkama servisleri tarafından temizlenmelidir. Temizlik esnasında dövme, çırpma gibi sert darbelerden ve zararlı kimyasallardan kesinlikle kaçınılmalıdır. Elektrik süpürgesi kullanırken, halının tüylerinin yönüne paralel ve yavaş hareketlerle bastırmadan temizlik yapılmalıdır. Lekeye maruz kalan halıya anında müdahale edilmelidir. Mobilyaların altında ezilmeye maruz kalmış halılarda ezilen bölgeye koruyucu konulmalıdır. Temizlenen halılar güneş ışığı, soba, radyatör vb. zarar verici yüksek sıcaklıklara maruz bırakılmamalıdır.

Halılarımın bakımını nasıl yapmalıyım?

İlk olarak şunu belirtelim ki, halı bakımı ile temizliği tamamen birbirinden farklı işlemlerdir. Aynı zamanda bakım demek; halının düzenli olarak elektrik süpürge ile süpürülmesidir. Halı temizliği ise, Sefaköy Halı Yıkama gibi kaliteli temizleyicilere ve uzman ekipmana sahip temizlik şirketi ve halı yıkama firmalarının yaptığı detaylı ve hijyenik yıkama sürecidir.

Halı temizlerken seçilen malzemenin çok iyi bilinmesi ve seçilmesi gerekir. Sabun oranı oldukça düşük sabun, şampuan gibi temizleyiciler kullanılmalıdır. Halıların çok iyi kurumasına özen gösterilmelidir.

Overlok Hizmeti

Sefaköy Halı Yıkama olarak sıklıkla kullanmış olduğunuz halı, koltuk gibi eşyalarınızı yıkamanın yanı sıra overlok hizmeti ile de sizlere ayrıcalık sağlamaktadır. Bununla birlikte overlok yani halı kenarı tamirinde halının kenarları uygun şekilde ve gerektiği yerden kesilir ve çirkin görüntüsünün önüne geçmek için profesyonel kişilerce dikilerek yeni alınmış gibi temiz bir görünüme ulaşılır. Halı overloğu sayesinde halıların kenarları, püskülleri ve ilmekleri sağlamlaştırılmış olur. Uzman ekibimiz, son teknoloji makinelerimiz ve kaliteli ürünlerimiz ile eşyalarınıza zarar vermeden temizliyor ve yaşam alanlarınıza uygun hale getiriyoruz. Overlok fiyatlarımız, metrekare cinsinden belirlenmektedir. Halı overloğu yapan yerlerde fiyattan önce kalite ve güveni araştırmak yararınıza olacaktır.

En Hızlı Teslimat

Sefaköy Halı Yıkama; Sefaköy’de kurulduğu günden bu yana sektörü baştan sona takip ediyor. Bununla birlikte en kaliteli ürünlerle, en iyi halı yıkama işlemini yaparak hizmet vermektedir. Aynı zamanda Sefaköy Halı Yıkama firmamızın yıllık abonelik avantajı sayesinde, halılarınız mis gibi olmaktadır. Üstelik yazın 24 saat, kışın ise 48 saatte halılarınız evinize kadar teslim edilmektedir. Makul fiyat ve hijyenik yıkama garantisi ile güvenilir ve uygun fiyatlı halı yıkamanın tek adresiyiz. Sizlerde 2018 yılı halı yıkama kampanyalarımız hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ister misiniz? Öyleyse hemen Sefaköy Halı Yıkama telefon numaralarımızdan bizlere ulaşıp; gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz. Unutmayın, halı yıkama konusunda memnuniyetiniz güvencemizdir!

Sefaköy Halı Yıkama Fabrikasının Farkı

 

Müşterilerimizden Gelen Yorumlar

Sefaköy Halı Yıkama sosyal medya hesaplarımızdan gelen müşteri yorumlarını siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Ayrıca dilerseniz siz de, “bize ulaşın” sekmesinde bulunan sosyal medya hesaplarımızdan bize yorumlarınızı iletebilirsiniz.

“Apartman girişine bırakılan el ilanı sayesinde Sefaköy Halı Yıkama ile tanıştım. Kendilerinin çağrı merkezine ulaştığımda sorduğum tüm soruların cevabını net bir şekilde aldım. Bununla birlikte kendilerine güven duyduğum anda, halılarımı yıkanmak üzere teslim ettim ederek; tertemiz geri aldım. Ayrıca güler yüzlü ve profesyonel hizmetinize teşekkür ederim.”  Kaan Saydam

“Halılarımı daha önce Bakırköy Halı Yıkama firmasında yıkatıyordum. Güne gittiğimde komşumun tavsiyesiyle Sefaköy Halı Yıkama firmasına ulaştım. Bununla birlikte ücretsiz servis hizmetlerinden faydalanarak halılarımı tereddütle yıkamaya teslim ettim. Fakat yıkama sonrasında halılarımı tertemiz ve güven içinde geri aldım. İşte o gün ciddi anlamda profesyonel bir halı yıkama firması olduklarını anladım. İşte o gün bugündür daimi müşterileriyim. Emeğinize sağlık, teşekkürler.”  Zeynep Topaç

Sefaköy Halı Yıkama fabrikasına ulaşın: 0 212 470 06 590 541 470 83 840 212 470 07 59

Yün Halı Yıkama

Yün Halı Yıkama

Detaylar

Antik Halı Yıkama

Antik Halı Yıkamada Garantili ve Rakipsiz Fiyatlar

DETAYLAR

Nepal Halı Yıkama

Nepal Halı Yıkama İçin Bize Ulaşın!

Detaylar
0 212 470 06 59