0 212 470 06 59
Anasayfa / Küçükçekmece Halı Yıkama

Küçükçekmece Halı Yıkama

Küçükçekmece Halı Yıkama Fabrikası

Küçükçekmece halı yıkama servisimizle de artık size bir telefon kadar yakınız. Aynı zamanda İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan Küçükçekmece Halı Yıkama, Küçükçekmece’de tecrübeli ve donanımlı ekibimizle, halı yıkama sektöründe fark yaratmaya devam ediyoruz. Bununla birlikte gün geçtikçe halı yıkama konusunda, İstanbul’da verdiğimiz hizmet ağı giderek genişlemekte ve markamız Küçükçekmece’yi çoktan aşmış bulunmaktadır. Telefon: 0 212 470 06 590 541 470 83 840 212 470 07 59

Küçükçekmece Halı Yıkama

Küçükçekmece Halı Yıkama

Küçükçekmece Halı Yıkama olarak sorun yaşadığınız halı bakımı, onarımı ve yıkama gibi tüm tekstil eşyalarınızla ilgili bize ilettiğiniz taleplerinize kısa sürede dönüş yapılacaktır. Üstelik Küçükçekmece halı yıkama servisimiz, her dakika sizlerin hizmetine hazır vaziyettedir.

7/24 hizmete açık olan, 0 212 470 06 590 541 470 83 840 212 470 07 59 numaralı halı yıkama servisimizi arayarak dilediğiniz gün ve saate, Küçükçekmece halı yıkama firmamızdan randevu alabilirsiniz.

Halı yıkama sektöründe, en çok tercih edilen firmalardan biri olan Küçükçekmece Halı Yıkama kurulduğu günden bu yana ilke ve prensiplerinden asla taviz vermediğinden dolayı popüler bir halı yıkama servisi haline gelmiştir.

Küçükçekmece Halı Yıkama Fabrikamızda Yıkanan Halı Modelleri

Her şeyin bir çeşidi olduğu gibi hiç şüphesiz halıların da çeşitleri vardır. Aynı zamanda firmamız her çeşit halı yıkama ve onarımı yapmaktadır. İşte yıkama hizmeti verdiğimiz halı türleri;

 

Diğer Hizmetlerimiz

 

İşte Küçükçekmece Halı Yıkama Aşamalarımız;

 

Halıların Ömrünü Azaltan Kullanıcı Hataları

Süpürme, Silme ve Yıkama Hareketleri

Halınızı süpürürken, silerken veya yıkarken mümkün oldukça halının dokuma tekniğine uygun yönde olacak şekilde iyice bastırmadan işleminizi gerçekleştirin. Ayrıca özellikle halınızın saçak kısımlarına dikey hareket uygulamamaya çalışın. Aynı zamanda sürtünme hareketini, halınızın tüy yatımına paralel olarak yapmalısınız ki halınızda deformasyon meydana gelmesin.

Dokudaki Dökülmeler

Masa, sehpa, sandalye vb. evde sürekli kullanılan eşyaların, durmadan hareket ettirilerek kullanılmasıyla birlikte bu eşyaların ayak kısımlarının oturduğu yerlerde halının dokusu bozulur ve zamanla o bölgede dökülme meydana gelir.

Dokudaki Çürümeler

Evinizde musluk patlaması ya da ani su basması, kapı ve pencerelerden su sızma, odaların nemli ve rutubetli olması gibi durumlarda, halınızdaki çürüme olayı karşılaşılabilecek bir durumdur. Üstelik bu tür durumlara maruz kalmış halıları ne kadar kurutsanız da  halınız çöpe atılmaya mahkumdur.

Halıdaki Kırıklar

Sereceğimiz alanın ortasına sığdıramadığımız halıları, hemen kenarından kıvırarak o alana sığacak hale getiririz. Bu da yetmez gibi kıvrılan yer açılmasın diye, üstüne çekyat, kitaplık gibi ağır eşyalar koyarız. Bununla birlikte haliyle halılarda, kaçınılmaz bir deformasyon oluşur. Bu nedenle siz de, halılarınızın kırılmasını istemiyorsanız, asla herhangi bir yerini katlamayın.

Muhafaza Koşulları

İlla herkesin evinde fazla veya hatırası olan bir halısı vardır. Aynı zamanda bu halıyı saklamak için koyduğunuz ambalajın zamanla buharlaşması sonucu, içinde uzun süre havasız kalan halınızda, zaman içinde küflenme ve mantar oluşur. Bununla birlikte oluşan küflenme ve mantarlaşma yerini çürümeye bırakır.

Güneşe Maruz Bırakma

Halı, kilim, paspas gibi her türlü ev tekstil ürünlerinizi güneş ışınlarına doğrudan ve fazladan maruz bırakmamaya özen gösterin. Aynı zamanda güneş ışınlarına maruz kalan halıların renklerinde ağarma (solma) yaşanabilir.

Küçükçekmece Halı Yıkama Fabrikasını Tercih Etmeniz İçin Çok Neden Var

Her geçen gün daha da artan tecrübe ve hizmet kapasitemiz ile çağdaş temizlik anlayışımızı buluşturduk. Bununla birlikte Küçükçekmece’de başlayan hikayemizi, İstanbul’daki seçkin firmaların ötesine taşımayı başardık.

Küçükçekmece Halı Yıkama Sayesinde;

-Halılarınız temizlendikten sonra mükemmel bir görünüme kavuşur.

-Halılar çakma dediğimiz merdiven altı üretimler yerine özel şampuanlarla yıkandığı için güzel kokar.

-Halılarınız her türlü alerjenlerden arındırılıp, dezenfekte edildiği için alerji yapmaz.

-Yıkama ve sıkma esnasında halınızın renginde ve yapısında deforme meydana gelmez.

Sıkça Sorulan Sorular

Halılar ne kadar sıklıkla temizlenmeli?

Halılarınız gün içinde o kadar çok kir, leke ve bakterilere maruz kalıyor ki, adeta birer mikrop deposuna dönüşüyor. Ancak düzenli bir bakım sayesinde halılarınızın çabuk yıpranmasını engellemiş ve hijyene kavuşmasını sağlamış olursunuz.

Temizlik yöntemi ve materyaller neler olmalı?

Bildiğiniz gibi, piyasada tek tip halı markası ve modeli yok. Bununla birlikte onlarca çeşit halının bulunduğu halıcılık sektöründe, Küçükçekmece Halı Yıkama fabrikamızdaki uzman ekibimiz her halıya uygun bir temizlik metodu uygulamaktadır. Üstelik kullanılan temizleyicilerin kaliteli ve güvenli olmasına özenle dikkat eden profesyonel kadromuz, aldığı halı yıkama eğitimleri ışığında halılarınızı büyük bir titizlikle temizlemektedir.

Lekeleri çıkarma konusunda garanti veren firma var mı?

Nasıl ki her halının kumaş yapısına göre bir yıkama yöntemi varsa, her lekeye özgü bir temizleme tekniği vardır. Fakat şunu belirtmek isteriz ki, halıya dökülen leke her ne lekesi olursa olsun, o bölgeye anında müdahale çok önemlidir. Aynı zamanda uzun süre lekeye maruz kalmış halılarda, özel çözelti ve halı yıkama şampuanları kullanmaktayız. Bu sayede halınızdaki lekeleri çıkarma garantisini veriyoruz. Üstelik çıkmayan lekeler için özel olarak bilgilendirme yapıyoruz.

Halıların evden alınıp eve teslim süreci nasıl işler?

Küçükçekmece Halı Yıkama çağrı merkezimiz aracılığıyla aldığınız randevulara mümkün oldukça uygun davranmaya çalışıyoruz. Bununla birlikte dilediğiniz gün ve saatte belirteceğiniz adreste oluyoruz. Ancak dürüst olmak gerekirse bayram, hafta sonu gibi siparişlerin yoğun olduğu günlerde bu süre değişiklik gösterebiliyor. Aynı zamanda genel olarak makine halılarınızın 3, dokuma halılarınızın 5 gün içerisinde teslimi gerçekleşmektedir. Bununla birlikte size eşsiz bir temizlik sağlıyoruz.

Teslimat sırasında nasıl bir muhafaza sağlıyorsunuz?

Temizleme ve kurutma işlemi sonrasında son kontrolleri yapılan halılarınız, doğru bir şekilde etiketlenerek uygun yöntemle ambalajlanır. Bununla birlikte teslimat sırasında halılarınızın tekrar kirlenmesini önlemiş oluruz.

Yıpranan halı saçakları için nasıl bir işlem yapıyorsunuz?

Halılarınızın uç bölgelerinde bulunan saçaklarda, zamanla kopma meydana gelmesiyle saçaklı bölgeler deforme olabilir. Ayrıca titizlik ve hassasiyetle temizlendiği taktirde saçaklarınızın ömrü uzar. Ayrıca, isterseniz saçaklı halılarınızı da saçaksız halı haline getirebiliriz. Üstelik piyasanın en uygun fiyatlarını sağlıyoruz.

Servisleriniz ücrete tabi mi?

Yıkama işlemi için Küçükçekmece Halı Yıkama firmamızı arayan her müşterimizin Küçükçekmece Halı Yıkama fiyatlarından sonra sorguladığı sorularda biri de, servislerimizin ücretli olup olmadığıdır. Üstelik, Küçükçekmece Halı Yıkama web adresimizde belirttiğimiz servis bölgelerinden kesinlikle ücret talep etmemekle birlikte halılarınız dilediğiniz saatte kapınızdan alınıp yıkama işlemi sonrasında tekrar kapınıza bırakılmaktadır.

Halı temizliğinde nelere dikkat etmemizi önerirsiniz?

Halılarınızı günlük periyotlarla süpürerek tozunu alın. Aynı zamanda sileceğiniz zaman, sadece halı yıkama için üretilen, parlaklık veren antibakteriyel ürünler kullanmanızı tavsiye ederiz.

Silme işleminden sonra ortamda kötü koku yapmaması için halınızın bulunduğu yeri iyice havalandırın ki kurumaya başlasın.

Küçükçekmece Halı Yıkama Fabrikasını Diğer Firmalardan Ayıran Farklarımız

 

Bize duyulan güveni hiçbir zaman boşa çıkarmamak adına açtığımız halı yıkama servisimizde, insan sağlığı en önemli önceliğimizdir. Bu nedenle siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı ve kaliteli bir hizmet sunabilmek için halı yıkama sektöründe zirveye oturduk. Bu nedenle Küçükçekmece Halı Yıkama firmamızla ilgili her türlü şikayet ve isteklerinizi hiç çekinmeden 0 212 470 06 59  – 0 541 470 83 84 – 0 212 470 07 59 numaralarımızdan rahatlıkla bizlere bildirebilirsiniz.

Küçükçekmece Halı Yıkama Çalışma Saatleri

 

Halı yıkama koltuk yıkama ve stor perde yıkama gibi temizlik ihtiyaçlarınızda yanınızdayız. Bu nedenle Küçükçekmece Halı Yıkama fabrikasına 7/24 ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız şu şekildedir; 0 212 470 06 59  – 0 541 470 83 84 – 0 212 470 07 59

Küçükçekmece Halı Yıkama Şubeleri;

 

İstanbul Küçükçekmece Halı Yıkama, Küçükçekmece Tepeüstü ve Cennet halı yıkama servislerimizle siz değerli müşterilerimizin 7/24 hizmetindeyiz. Aynı zamanda telefon numaralarımız: 0 212 470 06 590 212 470 07 590 541 470 83 84

Yün Halı Yıkama

Yün Halı Yıkama

Detaylar

Antik Halı Yıkama

Antik Halı Yıkamada Garantili ve Rakipsiz Fiyatlar

DETAYLAR

Nepal Halı Yıkama

Nepal Halı Yıkama İçin Bize Ulaşın!

Detaylar
0 212 470 06 59