0 212 470 06 59
Anasayfa / Halkalı Halı Yıkama

Halkalı Halı Yıkama

Halkalı halı yıkama

Halkalı Halı Yıkama olarak; halı yıkama sektöründe yola çıkarken Halkalı Halı Yıkama firmamızın politikasını oluşturan düstur edindiğimiz bazı temel hedeflerimiz bulunmaktadır. Bunlardan ilki bilinçli işletmeci.

Bu sektöre hasbelkader girenler yaptığı işi bilmeli, halının yapısı, dokusu, cinsi nedir, deterjan seçiminde, ambalajlama tekniklerinde nelere dikkat etmeli… vb. Bir diğer hedefimiz ise yasal statü. Çoğu halı yıkama işini üstlenen firmaların büyük bir sorunu henüz yasal bir statüye sahip olmamalarıdır.

Halkalı Halı Yıkama

Halkalı Halı Yıkama

 

Halkalı Halı Yıkama servisi olarak çok şükür az zamanda çok işler başardık. Yapamazsınız dediklerini bir bir yaptık. Hızla toparlanan ve sistemleşen sektör içinde bizde yerimizi aldık. Sizlerden gelen yoğun talep ve samimi, içten geri bildirimler sayesinde her geçen gün daha da büyümekteyiz.

Henüz Halkalı Halı Yıkama ihtiyaçlarında bizi tanımayan, duymayan müşterilerimiz varsa, web sayfamızda bulunan iletişim bilgilerimiz ya da 0 212 470 06 59  – 0 541 470 83 84 – 0 212 470 07 59 numaramız aracılığıyla bizlerle irtibat kurabilir, istediği her konuda bilgi alabilirler.

Halkalı Halı Yıkama Olarak Sahip Olduğumuz Değerler

 

Misyonumuz

 

Vizyonumuz

 

Halı Yıkama Fiyatları

 

Halkalı Halı Yıkama Halı Bakımı Fiyatları

Overlok fiyatı: (Lütfen sorunuz)

Takma saçak fiyatı: (Lütfen sorunuz)

Orijinal saçak fiyatı: (Lütfen sorunuz)

Halkalı Halı Yıkama Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Halkalı Halı Yıkama fiyatları, halı yıkama hizmet standartlarını oluşturan çeşitli faktörlerin etkisiyle belirlenir.

Halı yıkama fiyatları arasında neden bu kadar fark var?

Halkalı Halı Yıkama fiyatları arasında bu kadar uçurum bir fark olmasının en önemli nedeni; çoğu Halkalı Halı Yıkama firmalarının düşük standartlarda niteliksiz hizmet verme faaliyetlerinden kaynaklanmaktadır.

Düşük standartlar halımın yıkanmasına nasıl etki eder?

Düşük standartta hizmet vermenin karşılığı elbet düşük maliyettir. Hal böyle olunca halınızın yıkama esnasındaki her aşaması olumsuz olarak etkilenir. Çünkü maliyet kısıldığında kullanılan temizleyici miktarları azalır veya daha kalitesiz leke çıkarıcılar tercih edilir. Bununla birlikte halının derinlemesine temizlenmesi için gerekli olan su miktarının çok az kullanılmasıdır. Bunun sonucunda da, halı yüzeyi ve derinindeki kir ve tozlar yeterince arındırılamaz.

Ayrıca bu tür düşük Halkalı halı yıkama fiyatları ile hizmet veren firmalar, halınızın başına bir şey geldiğinde, halınızı tazmin etmeleri mümkün değildir. Zaten ucuz iş mantığıyla kurulmuş bu işletmelerin bozulan halıları tazmin etmek gibi bir niyeti olamaz, diyebiliriz.

Sizler de bu tür olumsuz durumlara maruz kalmamak için, saygın ve seçkin hizmet anlayışına sahip olan Halkalı Halı Yıkama firmamızı tercih ediniz.

Halılarımı neden yıkamam / yıkatmam gerekir?

Dış ortamdan temas ederek getirdiğimiz tozlar, yiyecek, içecek kalıntıları, kirler, bakteriler, daha birçok uçucu bileşikler zamanla halınızın liflerine işlemektedir. Bu da yetmez gibi, halı üzerindeki her hareketinizde ortaya gözle görülen ya da görülmeyen boyutta bir toz döngüsü ortaya çıkar. Yaşanması muhtemelin üzerinde olan bu olayları sonlandırmak veya en aza indirmek için halılarınızın düzenli temizliği şarttır.

Halılarımı toplarken nelere dikkat etmem gerekir?

Yıkama işlemi yapılacak halılarınızı toplarken mevcut alanda kırılabilecek biblo, lamba, masa üzerindeki çerçeve gibi eşyalar kaldırılmalıdır. Halılarınızı sarmadan önce üzerinde süpürgeye tutmakta fayda var. Ayrıca halılar, rulo haline getirilirken halının üst yüzeyi iç kısma doğru katlanmalıdır.

Halılarımı ne sıklıkla temizletmem gerekir?

Halı temizleme ortalama olarak haftada 2 defa silme, yılda 2 defa yıkamaya verme şeklinde bir temizleme sıklığı gerektirir. Fakat bu durum ev sakinlerinin sayısına ve evi kullanım düzeyine bağlı olarak evden eve değişiklik gösterebilir. Sık kullanılan alanların halılarını 3-6 ayda bir, fazla kullanılmayan alanların halılarını 9-12 ayda bir mutlaka temizletmeniz gerekir.

Halıların temizlenmesi sağlık konusunda katkı sağlar mı?

Kesinlikle sağlar. Halınızı, döşemelerinizi ya da koltuk, çekyat gibi ürünlerinizi düzenli periyotlarla ve bilinçli bir şekilde temizletmeniz birçok alerjen maddeyi ve diğer kirleticileri yok edecektir. Bunların ortadan kaldırılması ile sizde daha rahat bir nefes alabileceksiniz. Bakımı yapılmayan ve hijyen kurallarına riayet edilmeden temizlenen halılar çeşitli sağlık sorunlarına sebep olma potansiyeline sahiplerdir.

Halılarımın kaymaması için alternatif çözümler neler olabilir?

Evlerin tabanı seramik ve laminant parke olduğundan dolayı, halılarınız bu zeminler üzerinde kaygan bir faaliyet gösterirler. Özellikle çocuk, yaşlı veya engelli bireylerin bulunduğu evlerde halı kaymalarına bağlı olarak ciddi kazalar yaşanmaktadır.

Halı kaymalarına çözüm: Silikon, Çift taraflı bantlar ve halı kaydırmazlar.

Silikon

Piyasadaki yapı marketlerden kolaylıkla temin ettiğiniz silikon tabanca ile halınızın arka kısmının dört köşesine bir miktar silikon sıkın. Silikon kurumadan halıyı hemen zemine yapıştırın. Bu yöntem, halının kaymasını önleme açısından en etkili yöntemdir fakat halının altını süpürmek istediğinizde büyük sorun oluşturmaktadır.

Çift Taraflı Banlar

Çift taraflı banlar ile halılarınızı sabitlemek için yine halınızı ters çevirin ve çok büyük olmayacak şekilde avuç içi büyüklüğünde kesip hazırladığınız bantları halınıza belli aralıkla yapıştırın. Sonrasında halıyı zemine düzgünce yerleştirin.

Halı Kaydırmazlar

Halı kaydırmaz ürünleri, halının altına yerleştirilerek halının kaymasını önlenmeye yardımcı olur. Ancak şunu belirtelim ki, bu ürünü az miktarda kullanmak çözüm için yeterli gelmeyecektir. Bu nedenle halının hemen hemen tamamına yerleştirmelisiniz. Halı kaydırmazlar, diğer yöntemler kadar etkili değildir.

Sizler İçin Yaptığımız Diğer Hizmetler

Halkalı Halı Yıkama Firmamız;

-Son teknoloji ile hijyenik halı yıkama,

-İlk günkü gibi tertemiz koltuk yıkama,

-Sorunsuz yorgan & battaniye yıkama,

-Halı & kilimlerinize overlok yapımı,

-Toplu mekanların halı temizliği (okul, cami, kreş, otel)

-Antika Halılara Saçak Örme gibi birçok başlıkta hizmet vermektedir.

Halkalı Halı Yıkama tesisimiz bünyesinde çalışan personellerimiz, bu konuda yeterince bilgi sahibi ve tecrübelidir.

Yıkamasını Yaptığımız Bazı Hassas Halı Çeşitleri

 

Halkalı Halı Yıkama Farkı

Halkalı Halı Yıkama olarak; Yakamoz Halı Yıkama güvencesi ile halı temizliği konusunda; kalite ve güven doğrultusunda, ilkelerimizden ödün vermeden, müşterilerimize karşı duyarlı ve saygılı davranma ve yıkaması yapılan halılarınızın uzun ömürlü kalmasını sağlama adına hizmet veren bir kuruluşuz.

%100 Hijyen Garantisi

Halkalı Halı Yıkama servisimizle adresinizden aldığımız halılarınızı büyük bir itina ve tecrübe ile temizlediğimizden hiç şüpheniz olmasın. Halı ve diğer ev tekstil ürünlerinizin temizliğinde, doğal temizleyici çeşitleri kullanarak sağlığınızı ön planda tutmaktayız.

Profesyonel Destek

Halı yıkama sektöründe ne kaliteli temizleyiciler, ne de tam otomatik sanayi tipi makineler kullanmak yeterli değildir. Mutlaka bu ekipmanları tamamlayacak olan uzman bir kadro şarttır. Çünkü Halkalı Halı Yıkama firmamızdaki profesyonel ekibimiz, hangi aşamada hangi makinelerin kullanılması gerektiğini ve cihazı ayarlamalarını iyi bilir. Bizimle çalışan her elemanımız gerekli bilgi ve deneyime sahiptir. Ayrıca bütün personelimiz, sizlere güler yüzlü hizmet vermekten büyük onur duymaktadır.

Kapıda Ödeme Kolaylığı

Halı yıkama konusunda üstün hizmet anlayışına sahip olan Halkalı Halı Yıkama firmamız, siz değerli müşterilerimize her türlü ödeme kolaylığı sunmaktadır. Tüm kredi kartı çeşitlerine taksit yapmakta ve ister nakit ister kredi kartı ile kapıda ödeme imkanı sağlamaktayız.

Hızlı Teslimat

Temizlenme işlemini söz verdiğimiz süre zarfında yerine getirdikten sonra yapılacak en önemli görevlerimizden biri de, hızlı ve güvenilir teslimattır. Yıkanan halılarınız etiketlenip ambalajlandıktan sonra Halkalı Halı Yıkama servis araçlarımıza taşınarak belirtilen adreslere uygun bir şekilde dağıtımı yapılır.

Ücretsiz Servis

Halkalı Halı Yıkama firmamızın sunduğu halı yıkama sonunda, halılarınız hızlı, güvenli ve ücretsiz olarak evinize kadar servis edilmektedir.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Kuruluşumuzdan bu yana vermiş olduğumuz kaliteli ve deneyimli hizmet anlayışımız, siz değerli müşterilerimiz tarafından takdir edilmekte ve değerimize değer, gücümüze güç katmaktadır. Sizlerin memnuniyeti, bizlerin referansıdır.

Yıllardır halı temizliğinde Halkalı’da halı yıkama fabrikaları arasında bizi tercih edip halılarını güvenerek teslim eden ve çevrelerine tavsiye eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Şikâyet ve Memnuniyet

Halkalı Halı Yıkama olarak insan hayatına verdiğimiz değerden ötürü, sizlere daha hijyenik, sağlıklı ve nezih bir ortam sunabilmek için girdiğimiz halı temizliği sektöründe siz değerli müşterilerimizin tavsiyeleri, eleştirileri veya değerlendirmeleri ile hizmet anlayışımızı geliştirdik ve bu sayede en çok tercih edilen firmalar arasına girmeyi başardık.

Her konudaki bildirimlerinizi, Halkalı Halı Yıkama sosyal medya hesaplarımız ya da 0 212 470 06 59  – 0 541 470 83 840 212 470 07 59 numaralı çağrı merkezi hattımız aracılığıyla hiç çekinmeden firmamızın müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz.

Fabrikamızdan Altın Öğütler

Hem Halkalı hem İstanbul genelinde Halkalı’da halı yıkama firmaları içinde hatırı sayılır bir firma olmaya devam ediyoruz.  Ruhsatı olmayan ve kurumsal çalışmayan, güvenden uzak firmalara halılarınızı teslim etmeyin ve zamanınızı boşa kaybettirmeyin. Halılarınızı kesinlikle bizim gibi güvenilir ve servis hizmeti bulunan firmalara emanet edin. Sağlık ve hijyen konusunda titiz firmalarla irtibata geçiniz. Halınızı verdiğiniz yıkama firmasının tam adres bilgilerini isteyiniz ki, bir sorun çıktığında işletmeye gidebilesiniz.

Halılarını hijyen dolu bir ortamda, hm temiz hem de hızlı bir şekilde yıkatmak ve yapılan tüm bu işlemlerden memnun kalmak isteyen müşterilerimize kaliteli hizmet anlayışımızı tanıtmaya ve yaşatmaya çalışıyoruz. Halı yıkamada hijyenin, servisin ve uzman ekibin farkını yaşamak için bizi arayın ve farkı bizimle yaşayın…

Her Geçen Gün Yeni Bir İlçedeyiz

Halkalı’da halı yıkama şubemiz ile içinde bulunduğumuz sektörde saygın bir işletme olarak, bahsettiğimiz hususların tamamına dikkat ederek halıların temizleme işlemini gerçekleştiriyoruz. Halılarınızı güvenli ellere ve tecrübeli personele teslim etmek istiyorsanız Halkalı’da halı yıkama firması olarak bizi tercih edebilirsiniz. Her geçen gün hizmet alanımızı, İstanbul’un her semtinde geliştirmeye ve genişletmeye devam ediyoruz.

Son olarak şunu da hatırlatalım; Halkalı’da halı yıkama ihtiyaçlarında en çok tavsiye edilen firma olarak; sadece halı yıkama yapmıyor, evde yıkamakta zorlandığınız tüm ev tekstil ürünlerinizin temizliğini ve bakımını da yapmaktayız.

Halkalı Yakamoz Halı Yıkama servisimizi kullanan siz kıymetli kullanıcılarımıza, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Çalışma Saatleri

Şirketimiz tarafından belirlenen çalışma saatlerimiz;

Hafta İçi : 09:00-22:00

Cumartesi: 10:00-18:00

Pazar: 10:00-18:00 olarak belirlenmiştir.

Bizi Takip Edin

Halkalı Halı Yıkama çalışma hizmetlerimizin detayını sayfalarımızda bulunan fotoğraf ve videolarımızdan izleyebilir, iş yerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Yün Halı Yıkama

Yün Halı Yıkama

Detaylar

Antik Halı Yıkama

Antik Halı Yıkamada Garantili ve Rakipsiz Fiyatlar

DETAYLAR

Nepal Halı Yıkama

Nepal Halı Yıkama İçin Bize Ulaşın!

Detaylar
0 212 470 06 59