0 212 470 06 59
Anasayfa / Cennet Halı Yıkama

Cennet Halı Yıkama

Cennet Halı Yıkama

Cennet Halı Yıkama olarak siz değerli müşterilerimizin sıklıkla sorduğu soruların tamamını yanıtlamanın gayreti içerisindeyiz. Küçükçekmece Cennet Mahallesi Halı Yıkama firması servisi; halı temizliği ile alakalı olarak aklınıza takılan birçok soru ve konunun cevabına içeriğimizden ulaşabilirsiniz. Cennet Halı Yıkama telefon: 0 212 470 07 59 / 0 541 470 83 84

Cennet Halı Yıkama

Cennet Halı Yıkama

Cennet Halı Yıkama Fiyatları hakkında bilgi verir misiniz?

-Cennet Halı Yıkama fiyatlarımız halı çeşitlerine göre farklılık göstermektedir. En çok evlerinizde olan halı türlerinin fiyatları ise, makine halısı metre kare (Lütefen sorunuz) , Shaggy  ve Makine Yün Halısının metre karesi Cennet Halı Yıkama (Lütefen sorunuz) Bütün halı fiyatlarımızı öğrenmek için güncel halı yıkama fiyat listemizi öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.

Cennet Mahallesi Halı Yıkama Servis Hizmetiniz Var mı?

-Halılarınız evinizden teslim alıp sonrasında yeniden teslim ederken Cennet Mahallesi Halı Yıkama ücretsiz servisimiz sizlere en iyi hizmeti sağlamaktadır.

Halı Yıkamayı Makine ile mi yapıyorsunuz?

Cennet Mahallesi Halı Yıkama sistemimiz tamamen makine ile yapılmaktadır. Öncelikle özel makinemiz ile halılarınızın toz alma işlemi gerçekleştiriliyor. Sonrasında 8 fırçalı makinemiz ile halılarınız yıkanıyor ve sıkılma işlemi gerçekleştiriliyor. Son olarak özel kurutma makinemiz ile halılarınız kurutulup özel alanımızda belirli bir süre bekletilip havalandırıldıktan sonra paketlenerek tarafınız aranarak istemiş olduğunuz saatler içerisinde sizlere ücretsiz servisimiz ile teslim edilmektedir.

Cennet Mahallesi Halı Yıkama Kaç Yıllık Bir Firma?

-10 yıldır halı yıkama konusunda hizmet vermekteyiz. Bir çok problemli halı ile uğraştığımız için karşımıza çıkacak bir çok sorunu olağan bir şekilde çözebilmekteyiz.

Halı Yıkamada Garanti Veriyor musunuz?

-Cennet Halı Yıkama fabrikası olarak vermiş olduğumuz hizmette garanti vermekteyiz. Müşteri memnuniyetinin ticari kardan çok daha önemli olduğunu kabul gören bir firma olarak sizlerin memnuniyeti konusunda hassasiyetimiz çok fazladır.

Cennet Halı Yıkama Fabrikası Çalışma Saatleri Nedir?

Cennet Halı Yıkama fabrikamız 7 gün pazar dahil açıktır. Servis saatlerimiz 08:00 ile 22:00 arasında devam etmektedir.

Bilgi ve halı yıkama talebi için sizi hangi saatlerde arayabiliriz?

-Müşteri destek hattımız 7/24 aktiftir. Bizi; 0 212 470 06 59 numaralı telefonumuzdan 7/24 istediğiniz saate araya bilir, bilgi ve talepte bulunabilirsiniz. Ayrıca telefon numaralarımızla da 0 212 470 07 59 / 0 541 470 83 84 bize ulaşabilirsiniz.

Halı Yıkama Ücretlerini Ne zaman alıyorsunuz?

-Halı yıkama ücretlerini halılarınız yıkayıp sizlere teslim edildikten sonra kontrol edip ödemesini yapıyorsunuz. Halılarınızı evinizden alırken ne kadar ödeme yapmanız gerektiği sizlere bildirilecektir.

Cennet halı yıkama olarak sizlerden gelen soruları yanıtladık. Aynı şekilde sizden gelecek olan farklı sorular doğrultusunda makalemiz güncellenmeye devam edecektir. Küçükçekmece Cennet Halı Yıkama fabrikası telefon; 0 212 470 07 59 / 0 541 470 83 84

Cennet halı yıkama bir Yakamoz Halı Yıkama hizmetidir.

Yün Halı Yıkama

Yün Halı Yıkama

Detaylar

Antik Halı Yıkama

Antik Halı Yıkamada Garantili ve Rakipsiz Fiyatlar

DETAYLAR

Nepal Halı Yıkama

Nepal Halı Yıkama İçin Bize Ulaşın!

Detaylar
0 212 470 06 59