0 212 470 06 59
Anasayfa / Başakşehir Halı Yıkama

Başakşehir Halı Yıkama

Başakşehir halı yıkama

Başakşehir halı yıkama fabrikaları arasında en iyi hizmeti, en uygun fiyata sunmak için büyük çaba gösteren, otomatik halı yıkama makinesi ile hızlı ve güven içinde hizmet sunuyoruz.

Başakşehir halı yıkama Yakamoz Halı Yıkama hizmet sayfasında ilçede vermiş olduğu halı yıkama ile ilgili bilgileri bulacaksınız.

İstanbul Başakşehir ilçesinde en uygun fiyatları ile halı yıkama hizmeti veren firmamız, Başakşehir’in tüm mahallelerinde hizmet sunmaktadır. Başakşehir’de halı yıkama arayışınızda bizlere telefonla ulaşmanız halinde personelimiz ücretsiz olarak evlerinizden halılarınızı alıp en temiz bir şekilde yine ücretsiz bir şekilde adresinize teslim edilir.

Fabrikamıza gelen halılar ilk günkü temizliğine kavuşarak yine ücretsiz olarak evlerinize teslim edilir. Profesyonel halı yıkama hizmeti için bizi tercih etmeye devam edin.

Başakşehir Halı Yıkama

Başakşehir halı yıkama

Başakşehir’de En İyi Halı Yıkama Fabrikası!

Yakamoz Halı Yıkama telefon: 0 212 470 06 59 / 0 212 470 07 59 / 0 541 470 83 84
Siz de halılarınızı yıkatırken macera aramak ya da beklenmedik sürprizlerle karşılaşmak istemiyorsanız İstanbul genelindeki birçok müşterimiz gibi halı yıkama ihtiyaçlarınızda bizi tercih etmelisiniz. Firmamızın referansı halılarını yıkadığı müşterilerin yüzlerindeki tebessümdür. Ayrıca yakın zamanda da Kayaşehir halı yıkama servisimizle de siz değerli Kayaşehir sakinlerine hizmet sunacağız.

Yılların vermiş olduğu tecrübenin sağladığı kaliteli, hızlı ve sıfır hatalı hizmet sayesinde bugünlere geldik. Sizlere daha iyi daha verimli hizmet verebilmek için profesyonel halı yıkama kadromuz ile halı yıkama teknolojilerini yakından takip ediyoruz.

Sefaköy halı yıkama olarak da hizmet sunan firmamıza ait ücretsiz servislerimiz, güler yüzlü personelimizle halılarınızı evinizden alıyor tertemiz olarak geri getiriyoruz. Ancak daha önemli olanı ise hizmetimizin halı tesliminde bitmiyor olması. Yakamoz Halı Yıkama firması olarak; evinize teslim etmiş olduğumuz halılarınız ile ilgili her türlü şikayet ve öneriye anında yanıt veriyoruz. Hizmet sonrası müşteri memnuniyetini de öncelikli prensiplerimiz arasında tutuyoruz.

Başakşehir Halı Yıkama Yerleri Arasında Birinciyiz!

Firmamızın güler yüzlü personeli makbuz karşılığında aldığı halıları halı yıkama fabrikamıza getirirler. Halılarınız ayrı ayrı etiketlenerek karışmaları engellenir. Yıkama işlemine geçmeden önce halılarınız toz alma işlemine tabi tutulur ve üzerindeki yabancı maddeler arındırılır.

Daha sonra tam otomatik halı yıkama makinalarımızda yıkama işlemine geçilir. Dakikada 1000 devir ile dönen fırçalar ile halılarınız en dip noktasına kadar temizlenir. Yine aynı makinamızda durulama işlemi yapılır. Profesyonel bir halı yıkama hizmeti sunmak bizim için vazgeçilmez kriterlerimizin başında gelir.

Başakşehir’de Birinci Sınıf Halı Yıkama, Uygun Fiyat

Yıkanan halılar halı sıkma makinasına aktarılarak bir damla su kalmayıncaya kadar sıkılır ve kurutma odalarına aktarılır. Kurutma odalarımızda halılarınız güneş görmeden kurutma makinalarımızın odayı ısıtması sonucu halılar kurur. Kuruyan halılar paketleme bölümüne aktarılarak kontrol aşamasına geçer.

Halılar son bir kontrolden geçerek paketlenir ve müşterilerin istedikleri zamanda sevkiyatı yapılır. Başakşehir halı yıkama tavsiye edilen hizmetimiz ile ilgili bilgileri sizler için paylaştık. Bize her türlü sorunuzu veya sorununuzu iletebilirsiniz. İletişim sayfasından formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Başakşehir’de halı yıkamacılara göre çok farklı halı yıkama sunan firmamızın halı yıkama işlemleri ile ilgili ayrıntılı bilgiler için aşağıdaki linkleri tıklayabilirsiniz. İstanbul Yakamoz Halı Yıkama kurumsal kimliği ile garantili hizmet vermektedir.

Firmamız hakkında yorum ve önerileriniz için bize gerek sosyal medya hesaplarımızdan gerekse iletişim sayfamızdan dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Sorunsuz bir temizlik için Başakşehir halı yıkama size yeter. Telefon: 0 212 470 06 59 / 0 212 470 07 59 / 0 541 470 83 84

Yün Halı Yıkama

Yün Halı Yıkama

Detaylar

Antik Halı Yıkama

Antik Halı Yıkamada Garantili ve Rakipsiz Fiyatlar

DETAYLAR

Nepal Halı Yıkama

Nepal Halı Yıkama İçin Bize Ulaşın!

Detaylar
0 212 470 06 59