0 212 470 06 59
Anasayfa / Avrupa Konutları Halı Yıkama

Avrupa Konutları Halı Yıkama

Avrupa Konutları Halı Yıkama

Avrupa Konutları Halı Yıkama; Türk insanı temizliğe o kadar ehemmiyet verir ki, bunu atasözlerimizde bile görmek mümkündür. Büyüklerimiz, “Evini temiz tut misafir gelir, tenini temiz tut ölüm gelir.”derler.

Avrupa Konutları Halı Yıkama

Avrupa Konutları Halı Yıkama

Avrupa Konutları Halı Yıkama İle Gerçek ve Ucuz Temizlik

Evlerimizin en önemli dekorasyon unsuru olana halılarımızın kir içindeyken, çat kapı misafir geldiğini düşünsenize. Aniden gelen misafirlerinize mahcup olmamak için halılarınızı düzenli periyotlarla temizlemeli ve yılda en az 2 kez halı yıkamaya vermelisiniz. Bizler Avrupa Konutları Halı Yıkama kurulduğumuz günden bu yana, kalite ve güvenden hiçbir şekilde taviz vermeden, prensiplerimiz ve ilkelerimiz doğrultusunda hareket etmeye devam ediyoruz. Fakat ne yazık ki, günümüzde halı yıkama firmalarının sayısı o kadar çok arttı ki, bu durum hem bir avantaj hem de dezavantaj olarak karşımıza çıkmaktadır. Halı yıkama firmalarının çok olması nedeniyle piyasadaki şirketler içinde en kaliteli ve uygun hizmet vereni bulmak oldukça zordur. Standartlarınıza uygun düzeydeki firmayı bulana kadar beklide pek çok firma değiştirmek zorunda kalabilirsiniz.

Halı Yıkamanın Faydaları

Gayri resmi ve gayri ahlaki firmalar haricindeki dürüst işletmeler, halı yıkamanın insan sağlığı açısından ne kadar önem arz ettiğinin farkındadırlar. Halıların profesyonel uygulamalarla yıkanması gerektiğinin bilincindedirler. Bizim gibi başarılı, temiz ve güler yüzlü bir şekilde yapılan halı yıkama işleminin faydaları:

-Halılarınız kir ve rutubetten arındırılarak parfüm ve temizlik kokar.

-Halınıza sinmiş sağlığa zararlı bakteri, mayt ve mikroplardan dezenfekte edilir.

-Halılarınız yeniliğini ve parlaklığını koruyarak ilk günkü görünümlerini kaybetmezler.

Avrupa Konutları Halı Yıkama Aşamaları

Sipariş:

Çağrı merkezi numaramız olan 0 212 470 06 59  – 0 541 470 83 84 – 0 212 470 07 59 ile bizlere ulaşan müşterilerimizin ad, soyad, adres ve telefon bilgileri otomasyon sistemine kaydedilir.

Teslim Alma:

Firmamız, müşterilerimizden alınan siparişler doğrultusunda 24 saat gibi bir süre içinde bildirilen adrese en yakın servis aracımız ulaşır. Temizlenmek üzere sizlerden teslim alınan halıların cinsi, ebadı ve miktarı not edildikten sonra sizlerin yanında kontrol edilir ve imza karşılığında teslim alınır.

Fabrikaya Giriş:

Teslim alınan halılar yerinde otomasyon sistemi sayesinde kayıt numarasına göre etiketlenir. Yıkanacak halılar uzman personelimiz tarafından halıların cinsine ve doku yapısına göre sınıflandırılır.

Toz Alma Aşaması:

Sınıflandırılan halılarınız toz dolabı makinesine konularak toz, kir gibi alerjenik maddelerden arındırılır.

Halı Yıkama:

Halılarınız yıkama aşamasında son sistem makinelerle mikroorganizmalara karşı etkili şampuanlarla, elektronik döner başlıklı fırçalar kullanılarak hassas ve özenle yıkanır.

Sıkma:

Halılarınız yıkandıktan sonra bu aşamada sıkma işlemine tabi tutulur. Bu sayede halınızın bünyesindeki fazla su miktarı atılmış olur.

Kurutma:

Son aşamaya gelen halılarınız özel ısı dengesi korunan kurutma odalarımızda tamamen son sistem cihazlar ile kurutulur. Pırıl pırıl olan halılarınız, her hangi bir olumsuzlukla tekrar karşılaşmamak için deneyimli personellerimiz tarafından kontrol edilir. Ardından paketleme yapılarak servis araçlarımıza yerleştirilir.

Seçtiğiniz halı yıkama firması, Avrupa Konutları Halı Yıkama fabrikası gibi tam donanımlı bir yıkama fabrikası olmalıdır.

Halı Yıkatırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Halılarımızı bir telefonla halı yıkamaya verdik diyelim, peki bugüne kadar kaç halı yıkama firmasını ziyaret edip halıların yıkanma ortamını ve aşamalarını incelediniz. Muhtemelen hiç! Ziyaret etmeye fırsatınız olmadığını varsayarak, sizlere yardımcı olabileceği düşünerek derlediğimiz bazı ipuçlarını siz değerli müşterilerimizle paylaşalım:

-Müşteri hizmetleri görüşmeleri boyunca, telefonun öbür ucundaki yetkilinin hitabına dikkat edebilirsiniz. Bu sayede firmanın kurumsallığını test etmiş olursunuz.

-Kapımıza gelen servis yetkililerinin işlerini ne kadar önemsediğini ve ne derecede titiz davrandıklarını gözlemleyebilirsiniz.

-Halılarınızın teslimat gün ve saatine ne denli uyduklarına dikkat ederek sözünü tutan bir firma olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

-Kuruluş amacından sapmayan ciddi firmalar, belli zamanlarda kampanyalar düzenleyebilir, ödeme kolaylığı gibi cazip jestler yapabilir. Sizde bu tarz uygulama yapılıp yapılmadığını kontrol edebilirsiniz.

Tercih ettiğiniz halı yıkama firmasından bu tüyolar sayesinde, memnun kalıp kalmayacağınızı anlayabilirsiniz. Bu sayede almak istediğiniz hizmetin kalitesini öğrenmiş olursunuz.

Avrupa Konutları Halı Yıkama Fiyatları Nedir?

Firmamızın sizlere sunduğu makul fiyatlar ve temiz halı yıkama garantisi ile aklınızdaki tüm şüphelerden kurtulacaksınız. Halı yıkama fiyatlarımızı firmamızdan öğrenebilirsiniz.

Avrupa Konutları Halı Yıkama 7/24 Hizmetinizdedir!

Kullandığınız Halıların Bilmediğiniz Faydaları

Hız kesici etkisi sayesinde ev içinde her yaştan insan için güvenli bir ortam sağlayan halılarınız, yumuşak dokusu ile ayaklarınızın altında adeta konfor alanı sunmaktadır. Son yıllarda giderek popülaritesi artan halılar, ev ve ofislerde dekorasyon anlayışının vazgeçilmez bir ögesi olmuştur.

Rahatlık ve Yalıtkanlık: Halılarınızın yapısındaki tüysü dokularla dört mevsim boyunca özellikle kış aylarında sıcaklık hissi verir. Aynı zamanda aşırı sıcak ya da soğuklara karşı yalıtım imkanı sağlar.

Güvenlik: Evinde küçük çocuk veya yaşlıların bulunduğu özellikle kaygan zeminde oluşabilecek kayma tehlikelerine karşı düşmeleri önlemek için halı kullanımı şarttır. Estetik: Ev veya iş yerlerimizde yaşam alanımızı saran her türlü renk ve dokudaki halılarımız ev dekorasyonumuzun tamamlayıcı bir unsurudur.

Ses ve Yalıtım Özelliği: Cep telefonu, bilgisayar, tablet, gibi hayatımızın bir parçası olan teknoloji harikaları hayatımızı tamamen esir almış durumda. Haliyle bunca çeşit teknolojik ürünün çıkardığı gürültüler, halılarınızın ses yalıtım özelliği sayesinde hapsedilmektedir.

Kısaca; halı temizliği sonunda,

-Sağlıklı ve ferah bir ortama kavuşursunuz.

-Halınız tüm bakterilerden dezenfekte edilmiş olur..

-Halılarınızın ömrü mümkün oldukça uzar.

-Evinizin görünümü canlanır, kokusu tazelenir.

Tüm bunlar dikkate alındığında kullandığınız halıların, halı yıkama tesisimizde belirli periyotlarla yıkanması gerekir. Sizde Avrupa Konutları Halı Yıkama fabrikasını tercih ederek profesyonel halı yıkama şirketimiz sayesinde halılarınız tertemiz olduktan sonra güven içinde sizlere teslim edilir.

Bireysel Hizmetlerimiz

 

Kurumsal Hizmetlerimiz

 

Farkımız Kalitemizdir

En İyisi Hizmet: Halı yıkama anlayışımız kapsamında, halı yıkama makinelerinden, kullanılan temizlik ürünlerine ve kadromuzun uzman olmasına kadar tüm ekipmanların “en iyisi” olsun isteriz.

Sözünü Tutan: Randevu saatine uyarak halınızı zamanında alıp, gerekli işlemleri yapıldıktan sonra söz verdiğimiz gibi vaktinde teslim etmek firmamızın sahip olduğu en önemli özelliklerden biridir.

Uygun Fiyat Anlayışı: Hayatınızın her anında sizlere kolaylık sağlamak ve cebinizi düşünmek adına siz değerli müşterilerimizin ekonomik durumlarına uygun fiyat seçenekleri belirledik.

Ücretsiz ve Hızlı Servis: Halılarınızı evden alıp eve teslim edene kadar geçen süreç boyunca sunduğumuz tüm servisler ücretsizdir. 0 212 470 06 59  – 0 541 470 83 840 212 470 07 59 nolu telefon numaramız aracılığıyla oluşturduğunuz randevu saatinde, bulunduğunuz bölgeye en yakın servis aracımızı yönlendirerek bu sayede zaman kazanmış oluruz. Daha sonra büyük bir hassasiyetle yıkanan halılarınızı evinize veya iş yerinize hızlı bir şekilde ulaştırırız.

Hızlı servis anlayışımızdan kastımız, kalite, özen ve müşteri memnuniyetini göz ardı etmek demek değildir.

Firmamızı arayıp halı yıkama konusunda fiyat sormaktan ve nasıl bir halı yıkama işlemi yaptığımıza dair her türlü bilgi almak için 7/24 irtibat numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sefaköy halı yıkama ihtiyaçlarında da sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Firmamızdan Uzman Tüyoları

Halıdaki çay lekesi nasıl giderilir?

Türk mutfağının vazgeçilmezlerinden biri olan çay, halınıza döküldüğü anda halınızın önü ve arkasının tamamen birlikte silinmesi gerekir. Çünkü çay sıvı bir içecek olduğu için halının en derin kısmına kadar ulaşabilir. Bu nedenle, sadece halınızın yüzeyini silmekle boşuma uğraşmayın.

Halıdaki toz ve kir nasıl atılır?

Düzenli olarak halınızın tozunu almak, imlikler arasında derine inmiş toz ve kiri çıkarmak için yeterli olmayabilir. Halınızın yüzeyi kirli olsun veya olmasın mikroorganizmalar diplere kadar inmiştir mutlaka. Bu nedenle halı yıkama işlemine başlamadan önce halının tozu, nemli bir bezle silinerek ya da çırpma işlemi yapılarak alınmalıdır.

Beyaz yün ve pamuk halıların temizliğinde nelere dikkat edilir?

Beyaz halıların temizliğinde, öncelikle dikkat edilmesi gereken husus halının cinsidir. Yıkama yapılacak beyaz halı yün ise; kullanılan temizleyiciler halının rengini sarartabilir. Bu yüzden, halıyı yıkamadan önce halının yapısına mutlaka dikkat edilmelidir.

Yıkama yapılacak beyaz halı pamuk veya polyester ise; halının temizliğinde kullanılacak olan ağartıcının hiçbir zararı yoktur.

Halı üzerine kazara sıvı dökülünce kurumasını nasıl hızlandırabilirsiniz?

Halıya dökülen sıvıların (su, meyve suyu, çay, şurup) kuruması; evin nemine, halıdaki elyaf yoğunluğuna ve odanın ısısına bağlıdır. Kuruma sürecini hızlandırmak için, pencereleri açık bırakabilirsiniz, ısıtıcının derecesini yükseltebilirsiniz ya da fanlardan yararlanabilirsiniz. Ya da daha farklı bir metod uygulamak isterseniz, evinizdeki saç kurutma makinesi ile ıslak bölgeye hava verebilirsiniz. Nemli halı üzerinden zemine geçerken çok dikkat edilmesi gerekir. Çünkü zemin kaygan olacaktır. Ortam tamamen kuruyuncaya kadar halı üzerinde mümkün oldukça az gezinilmesi gerekmektedir.

Şikâyet ve Geri Bildirim

Bizim için, insan hayatı kıymetlidir. Haliyle sizlerden gelen olumlu veya olumsuz her türlü geri dönüt, bizler için birer imkan aracı niteliğindedir.

Hangi departmandaki ekibimizle bir sorun yaşadıysanız veya memnun kaldıysanız  0 212 470 06 59  – 0 541 470 83 84 – 0 212 470 07 59 numaralı hattımızdan rahatlıkla bizlere bildirebilir ya da sosyal medya hesaplarımızdan belirtebilirsiniz.

Çalışma saatlerimiz

 

Avrupa Konutları Halı Yıkama olarak size bir telefon kadar yakınız: 0 212 470 06 59  – 0 541 470 83 84 – 0 212 470 07 59 Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Facebook

 

Yakamoz Halı Yıkama, Firma rehberi üyesidir.

Yün Halı Yıkama

Yün Halı Yıkama

Detaylar

Antik Halı Yıkama

Antik Halı Yıkamada Garantili ve Rakipsiz Fiyatlar

DETAYLAR

Nepal Halı Yıkama

Nepal Halı Yıkama İçin Bize Ulaşın!

Detaylar
0 212 470 06 59